Barjerinės plėvelės ir kt. laminatai


Barjerinė plėvelė - tai naujos kartos įpakavimo rūšis ir jos naudojimas pakavime atveria dideles galimybes gamintojams, ypatingai farmaceptinėje gamybos atšakoje bei maisto produktų gamyboje.

UAB „Pakavimo medžiagos“ savo klientams siūlo pilną pakavimo kompleksą – tiek įrengimus termofikavimui, tiek ir lydimo prietaisus bei pačią barjerinę plėvelę. Kad būtų klientui patogiau bei patikimiau, mes pasirūpiname naujų įrengimų linijų pirmu paleidimu, taipogi garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu.

Laminuotos plėvelės – daugiasluoksnė plėvelė susidedanti iš vienodų arba skirtingų plėvelių sluoksnių. PE (polietelenas), PA (poliamidas), PP (polipropilenas) pastarosios suklijuotos klijais arba sulydomos specialiais polimerais. Spauda dažniausiai lieka sluoksnių tarpe, kas garantuoja puikią spaudos kokybę bei garantuoja gaminio nesilietimą su produktu.

 Privalumai:

·        Produkto galiojimo termino pratęsimas;

·        Žymiai patrauklesnė gaminio išvaizda, hermetiškas įpakavimas.

·        Pakuojant produktą su modifikuota dujine terpe nebūtina pridėti konservantus, kas tikrai yra svarbu jei aktualu, kad produktas būtų konkurentabilus ES rinkoje.

·        Pakavimas į modifikuotą dujinę terpę įmanomas praktiškai visiems produktams.

·        Pakavimas į modifikuotą dujinę terpę įmanomas praktiškai visiems produktams.

 Barjerinė plėvelė - tai daugiasluoksnis polimeras, kurio kiekvienas sluoksnis atlieka tam tikras funkcijas (pvz., dujų paralaidumas tik i vieną pusę) ir užtikrina stabilią atmosferą pakuotės viduje bei riboja nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimasi.

Nepaisant to kad yra daugybė tipų barjerinės plėvelės, jas galima skyrstyti į elastines ir storas (standžias), kurios skirstomos pagal jų paskirtį. Tradiciškai naudojant termofikavimo įrengimus iš storesnių plėvelių formuoja voneles, o plonesnės (elastinės) plėvelės pagalba užvirina iš viršaus. 


Bildes:

Susiję įrengimai

Ekologiški indeliai

Ekologiški indeliai uogoms

NAUJAS ADRESAS!
Gerbiami klientai,

Nuo 2018 m. gruodžio 3 d. mus rasite nauju adresu R. Kalantos g. 59 (Petrašiūnai), Kaunas.
Visi kiti rekvizitai išlieka tie patys.

Pagarbiai,
UAB „Pakavimo medžiagos“
kolektyvas

jaunumu_arhivs.jpg

UAB "Pakavimo medžiagos", R. Kalantos g. 59, Kaunas, LT-52304    
PTC atstovas Lietuvoje  
tel.: +370 37 793762    
e-paštas.: info@pakavimo-medziagos.lt